O mnie

Jestem Marta, pochodzę z Wrocławia i tutaj mieszkam wraz z moimi dwoma kotami: Marcepanem i Bezą. Moja przygoda z behawiorystyką zaczęła się właśnie od nich! Codziennie staram się lepiej zrozumieć koci charakter i łagodzić ewentualne spory. Ćwiczymy też razem wykonywanie rozmaitych sztuczek – „piątka” czy „podaj łapę” to dla nich łatwizna! Wierzę, że w utrzymaniu dobrej relacji ze zwierzęciem kluczem jest zrozumienie jego potrzeb, dostosowanie się do nich i wzajemne zaufanie. Swoją pracę opieram tylko na metodach pozytywnego wzmocnienia.

Jestem także absolwentką wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu . Jako lekarka weterynarii patrzę na sprawy związane ze zdrowiem zwierząt w sposób holistyczny. Wykorzystuję w swojej pracy wiedzę o behawiorze zwierząt, dbając o ich zdrowie oraz dobrostan poprzez edukowanie opiekunów, także podczas standardowych wizyt lekarsko-weterynaryjnych.

Wierzę, że każda, nawet z pozoru nieistotna rzecz ma wpływ na zachowanie naszego mruczącego podopiecznego. Niezmiernie ważna dla utrzymania dobrego zdrowia kota jest zbilansowana dieta dostarczająca nie tylko odpowiedniej ilości i jakości niezbędnych składników odżywczych, ale także pozwalająca na zaspokojenie potrzeb behawioralnych, związanych ze zdobywaniem pokarmu. Dlatego właśnie intensywnie szkolę się z zakresu dietetyki zwierząt – zdrowe żywienie jest najlepszą profilaktyką.

KOMUNIKAT

Umawianie nowych konsultacji behawioralnych zawieszone do odwołania.

Wszystkie dotychczas umówione konsultacje odbywają się bez zmian.

Wszyscy moi obecni klienci nie zostaną zostawieni bez opieki - jeśli byłam u Ciebie i twojego kota/kotów na konsultacji, możesz dalej kontaktować się ze mną w przypadku jakichkolwiek pytań czy problemów. Bez problemu możemy umówić także kontynuację konsultacji - drugie czy kolejne spotkanie.